Inwestycja JAGODNO
Inwestycja KOWIEŃSKA
Inwestycja NA WSPÓLNEJ
Znajdz swoje wymarzone mieszkanie
Obiekt Proxy nie może wykonać zadania. Prawdpodobnie główny obiekt do którego dany obiekt jest skrótem został usunięty.

Inwestycja Jagodno I

Siódmego listopada rozpoczęto budowę pierwszego etapu osiedla  na Jagodnie przy ulicy Ernesta Malinowskiego.Inwestycja obejmuje 6 domów w zabudowie szeregowej,dwa jednolokalowe (o pow.użytkowej ca.127m2) i cztery dwulokalowe (o pow.użytkowej ca.80m2).                 

Inwestycja Jagodno II

    W czerwcu br. IBS rozpoczyna realizację drugiego etapu inwestycji na wrocławskim Jagodnie przy ulicy Malinowskiego, w ramach którego wybudowane zostaną dwa szeregi po osiem budynków jednorodzinnych w każdym. W szeregu "A" będą to domy o trzech kondygnacjach mieszkalnych  z garażami i miejscem postojowym. Dodatkowo powstaną miejsca postojowe dla gości. Budynki na tle konkurencji wyróżniać się będą dbałością o komfort i ekologię oraz wysokim standardem wykończenia, poczynając od wersji podstawowej.

  • We wszystkich budynkach stosujemy nowoczesne okna z potrójnymi szybami o wspólczynniku przenikania ciepła U=0,5 W/mkw x K  wykonanymi z profilii 7 komorowych.
  • Na oknach parteru budynków instalujemy elektryczne rolety zewnętrzne.
  • W celu zapewnienia większej wygody zastosowaliśmy w salonie przesuwne drzwi okienne na taras, tak aby nie ograniczać przestrzeni otwieranym skrzydłem drzwiowym.
  • Elewacje ocieplone będą styropianem grafitowym grubości 14cm o wsp.przenikania ciepła U=033W/mkw x K.
  • Poddasze będzie ocieplone w najnowszej technologii stosowanej w budownictwie pasywnym,tj. pianką PUR.

Przygotowaliśmy 3 standardy wyposażenia, które umożliwią rozbudowę o elementy zarówno energooszczędne jak i podnoszące komfort mieszkania. Jestesmy firmą podchodzącą bardzo elastycznie do oczekiwań klientów i dajemy możliwość doboru poszczególnych elementów ze standardu wyposażenia jak i wprowadzanie własnych pomysłów,które my zrealizujemy.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Inwestycja Kowieńska

Aktualnie trwają prace przygotowawcze przy IV etapie osiedla na Kowieńskiej,  w ramach którego zostanie wybudowanych dwanaście domów dwulokalowych w zabudowie szeregowej.

Inwestycja Na Wspólnej