Znajdz swoje wymarzone mieszkanie

ETAP 2

W czerwcu br. IBS rozpoczyna realizację drugiego etapu inwestycji na wrocławskim Jagodnie przy ulicy Malinowskiego, w ramach którego wybudowane zostaną dwa szeregi po osiem budynków jednorodzinnych w każdym. W szeregu "A" będą to domy o trzech kondygnacjach mieszkalnych  z garażami i miejscem postojowym. Dodatkowo powstaną miejsca postojowe dla gości. Budynki na tle konkurencji wyróżniać się będą dbałością o komfort i ekologię oraz wysokim standardem wykończenia, poczynając od wersji podstawowej.

  • We wszystkich budynkach stosujemy nowoczesne okna z potrójnymi szybami o wspólczynniku przenikania ciepła U=0,5 W/mkw x K  wykonanymi z profilii 7 komorowych.
  • Na oknach parteru budynków instalujemy elektryczne rolety zewnętrzne.
  • W celu zapewnienia większej wygody zastosowaliśmy w salonie przesuwne drzwi okienne na taras, tak aby nie ograniczać przestrzeni otwieranym skrzydłem drzwiowym.
  • Elewacje ocieplone będą styropianem grafitowym grubości 14cm o wsp.przenikania ciepła U=033W/mkw x K.
  • Poddasze będzie ocieplone w najnowszej technologii stosowanej w budownictwie pasywnym,tj. pianką PUR.

Przygotowaliśmy 3 standardy wyposażenia, które umożliwią rozbudowę o elementy zarówno energooszczędne jak i podnoszące komfort mieszkania. Jestesmy firmą podchodzącą bardzo elastycznie do oczekiwań klientów i dajemy możliwość doboru poszczególnych elementów ze standardu wyposażenia jak i wprowadzanie własnych pomysłów,które my zrealizujemy.

 

Zapraszamy do kontaktu.

pobierz Jagodno_II_poz_na_bud.pdf Jagodno_II_poz_na_bud.pdf